הארכת ריסים עם אפקט קרן – מה זה ואיך להשיג את זה?

הארכת ריסים עם אפקט קרן – מה זה ואיך להשיג את זה?

הארכת ריסים היא פרוצדורה קוסמטית פופולרית שבה נעשים ריסים טבעיים עבים וארוכים יותר על ידי הדבקת שערות סינתטיות בדבק מיוחד.

כל בחורה היא ייחודית, לכן, בבחירת ריסים להארכה, המאסטר מסתמך על מספר גורמים:

צורת עין;

צפיפות ריסים;

אורך הריסים.

 

באמצעות טכניקות שונות, אמן הארכת ריסים יכול להדגיש עיניים בצורת שקדים, להסתיר פינה חיצונית "עצובה" או להדגיש את צבע העיניים באמצעות ריסים כהים. אתה יכול ללמוד על זה ועוד הרבה על ידי לימוד קורס הארכת ריסים במכללת LFA שלנו. כל מי שמגיע אלינו יוצא כמומחים טובים עם תעודות בינלאומיות. אתה יכול לקרוא ביקורות עלינו באתר שלנו.

אבל, ועכשיו אנחנו רוצים להתעמק בנושא של הרחבות ריסים ולדבר על אפקט ה"קרניים" האהוב על ידי רבים. וגם, בסוף המאמר, נשתף תוכנית שתוכל לשמור ולהציע ללקוחות שלך.

אתה יכול לעשות "קרני" עבור כל אפקט, בין אם זה אפקט טבעי, שועל, סנאי, קלאסי, או כל אחר שאתה אוהב או הלקוח שלך רוצה. יתר על כן, הקרניים תמיד ישפרו את האפקט שנבחר. בנוסף, קרני הקרניים עצמן פשוטות ומורכבות, שבגללן ניתן להתנסות באפקטים שונים על פי אותה סכימה.

יתרונות טכניקת אפקט הקרן.

 

הארכת ריסים עם אפקט קרן:

  •       זוהי אלטרנטיבה ראויה למסקרה – הודות לטכניקה זו, שורת הריסים הופכת לנפחית יותר, והמראה פתוח לרווחה.
  • עם בניין כזה זה נוח בחיי היומיום. להיווצרות קורות – קרניים, נעשה שימוש בשערות סינתטיות קלות ודקות במיוחד, שאינן יוצרות עומס נוסף על שורת הריסי הטבעית.

ריסים עם השפעת קרניים נראים יוצאי דופן ומאוד אקספרסיביים, אך יחד עם זאת טבעיים – זה מתאים הן למשרדים והן לעסק קפדניים, והן למראה יומיומי.

  • תוספות ריי מתאימות לכל גזרה והתאמה של העיניים, לכל סוגי הפנים, לריסים טבעיים מסוגים שונים.

 

אבל זה לא יעבוד לתקן חזותית את הצורה וההתאמה של העיניים עם קרניים – הריסים באפקט זה מדגישים את קווי המתאר של העיניים, יוצרים נפח טבעי.

ובכן, עכשיו, התוכנית המיוחלת היא המועדפת עלינו. מה שתמיד תהיה אופציה של win-win. להציל.

 

ערכת קרניים:

  •       אנו בוחרים את ערכת הדוגמנות המתאימה עבור הלקוח. בדוגמה זו, נשקול את "שועל החלק".
  • בהתחלה אנו בונים לחלוטין את המעגל הבסיסי.

אנחנו מדביקים את הקרניים מאוחר יותר. ראשית, זה חוסך זמן 20 – 30 דקות, ושנית, הרבה יותר קל להדביק את הקרניים באופן סימטרי.

  • לאחר הארכה מלאה, על שתי עיניים, אנו מסמנים את הקרניים העתידיות באופן סימטרי על הטלאים. 12 – 20 קרניים, תלוי באורך העפעף והאפקט הרצוי.

אל תדלגו על הריסים שעליהם תעמוד הקורה.

  • אל תפחדו שיהיה עומס חזק על הריסים. ההצטברות העיקרית בנפח של 2-3D + Luchik 3D היא עומס סביר ובטוח לחלוטין.
  • ניתן לעבוד בשורות או לבצע אפקט דליל, לקבלת אפקט "קרוע" יותר.

 

אנו ממליצים לשכפל את קרן x3 על ריסים שנמצאים באותה שורה אנכית או קרובים זה לזה ככל האפשר. כדי להפוך את הקורה הכוללת לחדה ככל האפשר, אנו מבצעים אותה באפקט משוחרר.

אנו לוקחים את הקורה יותר מהאורך הראשי ב-2-4 מ"מ, בהתאם לאפקט הרצוי. עדיף להגדיל את האורך ב-2 מ"מ בפינה הפנימית וב-3 מ"מ בפינה האמצעית והחיצונית.

לסיכום, דעו שניתן וצריך לבחור את הצורה והעיקול בנפרד, בהתאם לרצון הלקוח. המאסטר יכול לתת עצות והמלצות שלו, בהתבסס על התכונות החיצוניות של הלקוח. עובי השערות יכול להיות בטווח של 0.07-0.10 מ"מ. במקרה זה, ניתן לשלב מספר סוגים שונים של עובי. אם הלקוחה זקוקה למראה בהיר ומרהיב, נלקחים ריסים מלאכותיים עבים. ניתן להשתמש בגוונים קלאסיים (שחור, חום) ורב צבעים, אם הלקוח שלך מוכן להחלטות קרדינליות.