למה חזיות לא עשויות מ-100% כותנה?

למה חזיות לא עשויות מ-100% כותנה?

כותנה היא בד פופולרי טבעי ועמיד, שנושם ומרגיש נעים על העור. אז למה חזיות כותנה שלנו לא עשויות מ-100% כותנה?

 

תחתונים עשויים לעתים קרובות משלושה חלקים – קדמי, אחורי ובטנת מפשעה. חזייה מורכבת מהרבה יותר חלקים, בערך 30-40. כדי שנוכל לומר שבגד מסוים מכיל 100% כותנה, כל חלקיו (למעט אביזרים כגון אבזמים וכפתורים) חייבים להיות עשויים מ-100% כותנה.

 

החזייה שלנו עם אחוז הכותנה הגבוה ביותר עשויה מ-83% כותנה. המשמעות היא שרוב החלקים עשויים מ-100% כותנה אך חלקם עשויים מחומרים אחרים או תערובת כותנה. בדגם החזייה המסוים הזה, הקאפ עשוי מחומר שהוא 100% כותנה, אך הכתפיות מכילות ריפוד שאינו כותנה. לכתפיות יש כיסוי חיצוני שעשוי מ-100% כותנה כך שאפשר להרגיש אותה ישירות על העור. רצועת החזייה עשויה כותנה אך יש בה חלק קטן של אלסטן כדי לשמור על גמישותה. כל זה מביא לכך שלחלקי החזייה יחד יש ממוצע של 83% כותנה גם אם רובה עשוי מבד 100% הכותנה הפופולרי שלנו.

מדוע חזייה מכילה אלסטן?

רצועת החזייה צריכה להיות אלסטית כדי להתאים היטב ולהיות נוחה. אם הרצועה הייתה עשויה מבד אלסטי מ-100% כותנה היא הייתה נמתחת במהירות ומאבדת את האלסטיות שלה. סיבים אלסטיים מעורבבים עם סיבי כותנה כדי להפוך את החומר לעמיד לשינויים בצורה ולשמור על גמישותו. את בטח יודעת איך זה שיש לך גרביים, גרביונים או תחתונים שמתאימים היטב כשאת קונה אותם אבל לאחר זמן מה הם הופכים להיות רחבים, כמו מכנסוני ריצה. כך הם משתנים ללא אלסטן, ובגלל זה הוא נמצא כמעט בכל ההלבשה התחתונה שלנו שמתאימה היטב לגוף.

 

לדוגמה, לחזיית הכותנה הנמכרת ביותר שלנו יש קאפ וחלק קדמי שעשויים מ-100% כותנה, אבל בסך הכל החזייה עשויה מ-57% כותנה.

 

חשוב לנו שבתור לקוחה, תוכלי לסמוך על כך שהחזיות שלנו ישמרו על האיכות הגבוהה שלהן גם לאחר שלבשת אותן במשך זמן רב. אם אינך בטוחה איזו חזייה תתאים לך ולצרכים שלך, או איזו מידה כדאי לך ללבוש, צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו עוד היום! את יכולה לפנות אלינו בטלפון או במייל ונעזור לך למצוא את החזייה המושלמת בשבילך.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר תציצי.