עשר הדרכים המובילות להבטיח שאתה לא נסחף ליד שולחן הפוקר

עשר הדרכים המובילות להבטיח שאתה לא נסחף ליד שולחן הפוקר

היסחפות הוא אחד האויבים הגרועים ביותר של כל שחקן פוקר. לא משנה כמה אתה טוב, לא משנה כמה אתה יודע על המשחק, הכל יוצא מהחלון כאשר אתה נסחף. ברגע שהרגשות ישתלטו, אתה תפסיק לקבל החלטות רציונליות ולשחק במצב זה יכול להיות הרסני עבור הכסף שלך.

 

אף אחד לא חסין מפני היסחפות. הדברים יקרו בזמן שאתה משחק פוקר שיזרוק אותך. עם זאת, שחקנים טובים מודעים לכך לחלוטין ויש להם מנגנונים כדי למנוע התרחשות של היסחפות או לשלוט בה במהירות כדי למזער את ההשפעות המזיקות שלה. אם יש לך בעיות בשליטה על עצמך, 10 הטיפים האלה יכולים להועיל באמת.

 

1. הכיר את הטריגרים שלך

לא כולם נסחפים מאותן סיבות. יש אנשים שמפעילים פעימות רע, בעוד שאחרים יתעצבנו על ידי ריצה ממושכת של ידיים רעות ולא ניתנות להשמעה. אחרים יטה כאשר הם מרגישים שמכוונים אותם על ידי שחקן אגרסיבי.

 

הצעד הראשון לקראת הקפדה לא להטות לשולחן הפוקר הוא להבין מה הטריגרים האישיים שלך. להיות כנה עם עצמך ולהודות שיש כמה דברים שעוברים לך מתחת לעור. כשתדע מה מפעיל אותך, אתה תהיה מוכן לכל מה שרגשות יעלו בדרכך מבעוד מועד ותוכל להתמודד איתם הרבה יותר טוב.

 

2. אל תתחיל לשחק כשאתה עייף או מגורה

אם אתה משחק פוקר באופן מקצועי, אתה עלול להרגיש שאתה צריך להשקיע את השעות ולא משנה מה. אחרי הכל, הרווח שלך בסוף שבוע, חודש ושנה קשור ישירות למספר הידיים שאתה משחק באותה תקופת זמן.

 

עם זאת, לפעמים עדיף לך לשבת בחוץ. אם אתה במצב נפשי גרוע בגלל חוסר מנוחה בלילה הקודם או בגלל שאתה מתמודד עם נושא גדול שאינו קשור לפוקר, אתה כנראה לא צריך לשחק. כשתרגיש ככה, אתה תהיה הרבה יותר רגיש להטיה. דברים שמפעילים אותך באופן כללי יהפכו לעצבניים הרבה יותר מהר ואולי אפילו תגלו כמה מקורות הטיה חדשים לגמרי.

 

3. הפסק מדי פעם

לשחקני משחק המזומנים יש את המותרות שהם יכולים לקחת הפסקות קצרות מבלי שזה משנה יותר מדי. תתגעגע למספר ידיים אך, בניגוד לטורנירים, לא תאבד אף אחד מהשבבים שלך. לקחת הפסקות כל שעתיים כדי לקבל אוויר צח ולברר את מחשבותיך היא דרך נהדרת נוספת להפסיק להשתלט. לשחקני הטורניר יש הפסקות מובנות ללוח הזמנים, כמובן, אז הקפידו להשתמש נכון באותם זמנים.

 

לפעמים קשה להיות מרוכזים לחלוטין בזמן שאתה יושב ליד השולחן, צופה בקלפים ובז'יטונים פוקר שעף מסביב והיריב שהניח לך פעימה גרועה בערמת השבבים. שינוי נוף קצר, ולו למספר דקות בלבד, ייתן לכם נקודת מבט שונה על הדברים. אם אתה משחק ברשת באתר כמו dewapoker, אתה יכול פשוט לשבת בחוץ לכמה מסלולים ולחזור כשאתה מוכן.

 

4. להבין ולקבל שונות

הסיבה מספר אחת לכך שקיים פוקר היא השונות. בגלל זה אפילו שחקנים מזדמנים זוכים בהזדמנות והזכיות האלה מחזירות אותם לשולחנות. אם השחקנים הטובים ביותר היו מנצחים כל הזמן, לחובבים יתעייפו מהר מהמשחק.

 

כל השחקנים צריכים לקבל ולאמץ שונות. אל תיטה כי מישהו מתחמם במהלך הפגישה. בכל פעם שאתה מתחיל להרגיש את הרגשות השליליים האלה, הקפד לומר לעצמך שהמכות הרעות האלה הן למעשה דבר טוב בטווח הארוך. הם מה שהופך את המשחק למשחק.

 

5. הימנע מתלונות יותר מדי

סיפורי פעימות רע ותלונות מתמדות הם לא רק מעצבנים עבור שחקנים אחרים להקשיב להם; הם גם רעים מאוד למצבך הנפשי. הטיה בפוקר יכולה להימשך לפעמים זמן רב לאחר סיום מושב ואתה רק מאריך את המצב המוטה הזה על ידי התעקשות לספר מחדש על המזל הרע שלך.

 

זה בסדר לחלוק כמה פעימות אכזריות באמת עם החברים שלך, אבל אם זה כל מה שאתה עושה אתה מגדיר את עצמך להתחיל את הפגישה הבאה שכבר מוטה על ידי אותם חוויות קודמות. זו ממש לא עמדת התחלה בה אתה רוצה להיות.

 

6. אל תסתובב מהשולחן

יש שחקנים שממש טובים בשיחות שולחן. גם אם הם לא משחקים פוקר כל כך טוב, יש להם דרך להיכנס מתחת לעור שלך ולגרום לך לעשות טעויות שלעולם לא היית עושה אם היית משחק בראש צלול.

 

אין לך שום דרך להשתיק את השחקנים האלה – מותר להם לדבר ולעשות את שלהם כל עוד הם לא מתעללים או מעליבים. אז הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות אם אתה יודע שזה אחד מהגורמים שלך הוא להימנע מלהיכנס איתם לשיחה. פשוט תתעלם מהם ואל תיתן שום משמעות לדבריהם.

 

7. אל תשחק מעל גבולותיך

כניסה למשחק בהימור גבוה יותר או טורניר עם קנייה גדולה יותר ממה שאתה משחק בדרך כלל יכולה להיות מפתה למדי. אם הדברים מסתדרים כשורה, אתה יכול בקלות להגדיל את כספי הכספים שלך בסכום משמעותי. עם זאת, זה בדרך כלל לא רעיון טוב במיוחד ממספר סיבות. אחד מהם הוא שתתאמץ לשחק את המשחק הטוב ביותר שלך.

 

כל מפעילי ההטיה שלך יהיו בולטים הרבה יותר כאשר אתה משחק בסביבה בה אתה לא מרגיש בנוח. כל פעימה רעה תפגע יותר, ולכל החלטה רעה שתקבל תהיה השפעה עמוקה יותר על המצב הנפשי שלך. אם אתה רוצה להימנע מהטיה, אתה בהחלט לא רוצה לשחק מעל הראש.

 

8. נסה לא לחרוג מהתקציב שלך

לא כל צורות ההטיה מתרחשות בבת אחת. לפעמים, כשאתה משחק הפעלות ארוכות, יהיו עשרות דברים קטנים בדרך שלאט לאט נכנסים מתחת לעור שלך. בסופו של דבר, זה עלול להתחיל להשפיע על המשחק שלך.

 

הטיה מסוג זה מסוכנת למדי, מכיוון שאולי אפילו לא תבחין בה. אין נקודת זמן מסוימת שאתה יכול לזהות כטריגר. לכן חשוב להיות כל הזמן מודעים לאופן שבו אתה משחק, למצב הנפשי שלך ולהיות כנה עם עצמך. אם אתה מבחין שאתה מתחיל לקבל החלטות שאתה לא באמת יכול להסביר, זה הזמן לקרוא לזה יום.

 

9. היזהרו מתחושה של ווינר

לצאת לריצת קלפים חמה היא אחת התחושות הטובות ביותר בפוקר. אתה זוכה לגרוף סיר אחר סיר ונראה שאתה פשוט לא יכול לאבד יד. הידיים הגדולות שלך מחזיקות מעמד, הבלופים שלך עוברים, ונראה שהיקום כולו התיישר בצורה מושלמת.

 

הבעיה היא שהדבר יכול לתת לך את התחושה הכוזבת של בלתי מנוצח. בסופו של דבר, הריצה החמה שלך תסתיים ואם אתה לא נזהר, אתה יכול להמשיך לשחק בפזיזות, לחשוב שזה היום שלך ואתה פשוט לא יכול להפסיד. זה ידוע כטיה של הזוכה ויכול להיות מסוכן באותה מידה כמו כל צורה אחרת.

 

10. מקיים רישום אישי במקום

לא תמיד קל לזהות הטיה. לכן כדאי שיהיה לכם איזה רשימת צ'ק-אין כדי שתוכלו לעבור על הפריטים ברשימה כדי לראות אם אתם עדיין משחקים עם הראש, לא עם הלב שלכם. אתה יכול לשנן רשימה זו או אפילו להעביר אותה לטלפון כתזכורת בכתב שאתה צריך לשמור על ראש קר.

 

חלק מהדברים שיש לפקח עליהם כל פעם מחדש הם:

 

האם אני משחק יותר מדי ידיים?

האם אני צולע יותר מדי לאחרונה?

האם ביצעתי הצגות שידעתי שאסור לי אבל עדיין המשכתי ועשיתי את זה?

הדבר החשוב כאן הוא להישאר כנה עם עצמך. אם אתה שם לב שיש כמה פריטים ברשימה שלך שהם לא כמו שהם צריכים להיות, זה סימן טוב למדי שאתה עשוי להטות. קח נשימה ובדוק אם תוכל לחזור לאזור. לחלופין, שקול לסיים את ההפעלה מיד ושם. הכל טוב יותר מאשר פשוט להמשיך כמו שאתה יודע שהטיה מתגנבת.