טיפים כיצד להשיג סלפי טבעת אירוסין טוב

טיפים כיצד להשיג סלפי טבעת אירוסין טוב

זה בדיוק קרה! אתה מאורס! ואתה לא יכול לחכות כדי לחלוק את החדשות עם כל החברים והמשפחה שלך. זו תחילתה של ההרפתקה היפה של חתונה. הדבר הראשון שתצטרכו הוא צילום שמתאים לאירוע. אבל יש בעיה אחת. אתה לא ממש יכול להשיג את התמונה הנכונה. טיפים אלה כיצד להשיג סלפי טוב של טבעת אירוסין הם בדיוק מה שתזדקק לו. עם רק כמה התאמות לתאורה שלך, כמה אביזרים ותוכל לצלם את התמונה המושלמת הזו ולהראות את טבעת האירוסין המושלמת ההיא.

 

מניקור

אתה יכול לקבל את התצלום היפה ביותר לטבעת שלך, אבל אם יש לך ציפורניים לא סלחניות, אתה רק מתכווץ באתר היד שלך בכל פעם שאתה רואה את תמונת טבעת האירוסין שלך. לפני שתצלם את הטבעת שלך ותפרסם אותה לשיתוף, תן לעצמך מניקור נחוץ כדי להכין את היד המטופחת המושלמת שלך לסלפי הטבעת שלך. בחר צבע ניטרלי כמו בז 'או לבן, שיחמיא לטבעת שלך (ולא יגנוב ממנה פוקוס).

 

לחות!

אם זה עדיין לא, לחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בשגרת היומיום שלך. עבור סלפי טבעת אירוסין מושלם, זהו חובה חובה. אתה רוצה שהעור שלך נראה בהיר ובריא. זוהר העור הטבעי יעזור להפוך את הטבעת שלך למראה יפה עוד יותר בסלפי טבעת אירוסין.

 

שמור על היד שלך רגועה

סיבה אחת גדולה מדוע אולי לא תצליחו בניסיונות הראשונים שלכם לבצע סלפי טוב של טבעת אירוסין היא שהיד שלכם עשויה להיות מביכה ולא רצויה. הלחץ של צילום מצוין למטרה כל כך חשובה עשוי להיות רק הסיבה שבגללה אתה מרגיש מתוח וזה נראה בידך. תחשוב כמו מודל ידני. מה הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי להצטלם טוב? אתה צריך להירגע. זה ישמור על היד שלך רגועה, ולכן, תיראה טוב יותר עם הטבעת שעליה.

 

עשה קצת מחקר

בזמן שאתה בספא ולפני שאתה מנסה להצטלם, עיין תחילה בתמונות סלפי שונות של טבעות אירוסין באינטרנט. תסתכל על מה שאחרים עשו. בדוק אם יש רעיונות בולטים לך שתוכל לשאוב מהם השראה. אולי הסיבה שבגללה אתה מתקשה לצלם תמונה טובה היא שאתה לא בטוח מה אתה רוצה או איך אתה רוצה שהוא ייראה. מחקר קטן יביא אותך למסלול הנכון מה יכולה להיות התוצאה הסופית שלך.