המדריך המלא לקניית שולחן אוכל

המדריך המלא לקניית שולחן אוכל

מחפשים שולחן אוכל חדש? אנחנו מבינים שבחירת שולחן היא יותר מסתם ריהוט, זה על יצירת חלל שבו המשפחה והחברים שלך יכולים להתאסף יחד כדי לבלות זמן איכות ביחד. אנחנו רוצים שתמצא את שולחן האוכל המושלם לסגנון החיים, התקציב וסגנון עיצוב הפנים שלך, וזו הסיבה שהרכבנו את המדריך הזה לשולחן אוכל. תסתכל ותן לנו לעזור לך למצוא את שולחן האוכל הבא שלך.

 

גובה שולחן פינת אוכל

הנה שאלה שאנו נשאלים לעתים קרובות: מהו הגובה הסטנדרטי של שולחן אוכל? למרות שגובה השולחן לא היה סטנדרטי לחלוטין, ישנם שלושה סגנונות פופולריים של שולחן שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שולחן האוכל המתאים למשפחה שלך.

 

שולחנות גובה סטנדרטיים

פינות אוכל בגובה סטנדרטי, הידועים גם כשולחנות בגובה כיסא, נוטים להיות בגובה 30 אינץ'. מכיוון שזהו גובה השולחן הנפוץ ביותר, תוכלו למצוא את המבחר הרחב ביותר של שולחנות גובה סטנדרטיים ברוב חנויות הרהיטים. זוהי גם אפשרות בגודל נהדר אם אינך קונה ערכת פינת אוכל, מכיוון שרוב הכיסאות נועדו להתאים לשולחנות בגובה סטנדרטי, מה שנותן לך יותר אפשרויות כיסא פוטנציאליות. מבחינת נוחות, אנשים רבים מעדיפים שולחנות בגובה סטנדרטי, כי אתה יכול להניח את הרגליים שטוחות על הקרקע, וזה יכול להיות נהדר כשאתה יושב איפשהו במשך תקופה ארוכה.

 

שולחנות גובה דלפק

שולחנות בגובה דלפק נוטים להיות בערך 36 אינץ', מה שאומר שהם מתיישבים עם רוב המשטחים הסטנדרטיים. בשנים האחרונות, שולחנות אוכל בגובה דלפק עלו בפופולריות, מה שאומר שסביר להניח שתוכלו למצוא מבחר גדול של שולחנות וכיסאות בגובה דלפק הזמינים בחנות הרהיטים הקרובה אליכם. לא רק שהם מציעים סגנון ייחודי ומודרני לחדר האוכל שלכם, אלא שהם גם מצוינים לאירוח אורחים, שכן היושבים ליד השולחן נמצאים בגובה זהה לאלה שעומדים, מה שהופך את השיחה לקלה ונוחה. הם גם עובדים נהדרים בשילובי חדר אוכל במטבח, מכיוון שהם עומדים בערך באותו גובה כמו איי מטבח.

 

שולחנות גובה פאב או בר

שולחנות בגובה הפאב והבר נוטים להיות בגובה של בערך 42 אינץ'. כמו שולחנות בגובה דלפק, קל לשוחח עם אחרים בזמן ישיבה או עמידה ליד שולחן בגובה בר. בעוד שולחנות בגובה בר הם פחות פופולריים משולחנות סטנדרטיים ושולחנות בגובה דלפק, הם מציעים מראה נינוח, מושלם לניצול חללים קטנים. בעוד לכסאות בר רבים יש משענות לרגליים כדי להפוך אותם נוחים יותר לתקופות ישיבה ארוכות יותר, שולחנות בגובה הבר הם לרוב גבוהים מדי עבור ילדים, כך שהם אינם מהווים אופציה מצוינת עבור משפחות שמקווות להשתמש בשולחן בגובה בר כחדר האוכל הראשי שלהם.