באולפן או במקום: מה מתאים למותג שלך?

באולפן או במקום: מה מתאים למותג שלך?

צופי מיקום הוא אחד ההיבטים המהותיים בשירותי הפקת הווידיאו שלנו, אך הוא גם אחד המאתגרים ביותר.

 

זה נובע מהעובדה שלא כל המותגים או החברות זהים, מה שאומר שדגם בגודל אחד מתאים לכל אחד גם לא יעבוד עבורם. אנו מסודרים להפליא עם עבודתנו, ודואגים שכל מותג יקבל בדיוק את מה שמתאים לו.

 

איך אתה בוחר מה מתאים לך?

כשמנסים לבחור מיקום, ישנם גורמים כמו האווירה, האסתטיקה, הנגישות, התאורה והצליל שצריך לקחת בחשבון. עבור מותגים שונים זה יכול להיות דברים שונים. לדוגמא, מותג שרוצה לתאר הדגמות באורח החיים, אולפנים עשויים להיות מגבילים, אך עבור אלה שרוצים ליצור המלצות, צילום באתר עלול להפריע.

 

חלק מקובעי המפתח בעת בחירת מיקום כוללים:

 

מה המותג שלך עושה

זו שאלה בסיסית אך חשובה: מה החברה שלך עושה? זה הגיוני שחברות מסוימות, כמו בנקים להשקעות, מצלמות באולפנים, מכיוון שהקמה לשקף סביבה ארגונית זה לא כל כך מאתגר, אבל אם זו מאפייה שלך, איך זה ישתקף באולפן עם אבזרים מוגבלים ותפאורות?

 

מה תרצה להדגיש

האם אתה מציע מוצר או שירות? האם המוצר או השירות שלך תלויים בזמן ו / או במקום, כגון שירותי יופי הזמינים רק בסלון שלך? או שיש לך מוצר שצריך להדגים או לצלם במסגרת מבוקרת?

 

מלבד סוג השירות שאתה מציע, גם תמונת המותג שלך חשובה. ה'ויב 'של החברה שלך יכתיב לאן אתה יורה, בין אם זה המשרד התאגידי שלך שצריך להופיע או מסיבת חברה המשקפת את תרבות החברה.

 

איזה סוג וידאו אתה רוצה להכין

אופי הסרטון משתנה ומשפיע גם על הסט שמתאים לך. האם אתה יכול לצלם הפגנה חיה של השירות שלך באולפן שלנו? אפשרי, אך עשוי להיראות לא אמיתי. עם זאת, אם תרצה לצלם המלצה או מקרה, האולפן שלנו יהיה קל יותר לעבוד איתו.

 

כל אפשרות מציעה יתרונות וחסרונות, כולל העלות – היכן שצילום במקום יכול להיות זול יותר מאשר לבנות מערכות – אך זמן ומאמץ ממוזערים באמצעות סטודיו. האולפנים מציעים גם שליטה רבה יותר על הסביבה, החל מהתאורה ועד הגישה.

 

השאר את האפשרויות שלך פתוחות ועבוד מקרוב עם https://www.film-e-good.org.il/ כדי לקבוע מה הכי מתאים לך. תוכל לפנות אלינו כאן בכדי לדעת יותר על שירותי הפקת הווידאו המקיפים שלנו ב- B2B.