היפטר מהתפיסות שלך בנוגע לניקוי שטיחים

היפטר מהתפיסות שלך בנוגע לניקוי שטיחים

ישנן תפיסות מוטעות מסוימות שיש לאנשים לגבי ניקוי שטיחים. הם חושבים שבעל המקצוע פשוט ייכנס וינפנף בשרביט הקסמים שלו והכל יסתדר. זה בכלל לא המקרה. ישנם דברים מסוימים שחברת ניקוי שטיחים אינה מסוגלת לעשות וכמה דברים שרק אתה יכול לעשות למשל להתכונן לפגישת ניקיון בבית. היום אנו נסתכל על שני ההיבטים הללו כך שתהיה לנו ציפיות ריאליות מחברת ניקוי השטיחים שאנו עומדים להעסיק.

 

על מה חברת ניקוי השטיחים לא תהיה אחראית? האם אתה מודע לזה? הם הולכים לנקות את השטיחים שלך, אך ישנם רעיונות לא נכונים שצפויים להוביל אותנו להאמין שיש הרבה יותר אנשי מקצוע אלה יכולים לעשות ואלה כוללים:

 

  • הם לא יחליפו את ערימת השטיח אם וכאשר היא נושרת בגלל נזק קשה לגב.

 

  • כאשר השטיחים שלך דהו, אין שום דרך שאיש המקצוע יכול לגרום להם להיראות כמו פעם. אין דרך להחזיר את צבעו או את ברק הבד.

 

  • חברת ניקוי השטיחים לא תוכל להפוך את הנזק שנגרם כתמים מבעלי חיים או כימים.

 

  • אם אתה מחפש לפתור בעיות עיקריות כגון תפרים נפתחים עקב התקנה לא נכונה, אתה מסתכל בכיוון הלא נכון.

 

כעת אנו מגיעים לדברים הרבים שאתם כבעלי בתים צפויים לעשות כאשר תכננתם מפגש ניקוי שטיחים במקום:

 

שמור על הגדרות הטמפרטורה

 

יהיה עליך לוודא כי אתה מצויד כראוי לכך מראש. וודא שטמפרטורת הייבוש מוגדרת בין 68 ל -72 מעלות פרנהייט. זה צריך להיעשות באופן אידיאלי 12 שעות לפני שהמקצוענים מגיעים ו 12 שעות אחרי שהם עוזבים. אם יש לך מאווררים, זה יעזור להפחית עוד יותר את זמן הייבוש.

 

לשאוב אבק

 

אתה יכול לשאוב את השטיח והשטיח כמו שאתה אוהב. זה יקטין את העלות שלך ואת הזמן שנדרש להשלמת הניקיון על ידי בעל המקצוע.

 

שחרור שביל הגישה

 

חברת ניקוי השטיחים המקצועית הולכת להגיע למקום שלכם עם ציוד משלהם והם יצטרכו מקום רב כדי לפרק את כל זה. אז זה הגיוני לנקות או לפנות את שבילי הגישה או השביל שלך בזמן.

 

שמור על הרהיטים שלך

 

כאשר אתם מחפשים לנקות את השטיחים שלכם אתם רוצים שהריהוט יהיה מכוסה ומוגן מפני לכלוך ובאופן דומה הייתם רוצים שכל הפריטים העדינים בביתכם יישמרו במקום בטוח יותר ללא שום סכנה. מהם נשברים. אז וודאו שכל הרהיטים שלכם אינם מהדרך. זה יעזור להאיץ את תהליך הניקיון.