טעויות כביסה נפוצות

טעויות כביסה נפוצות

שימוש ביותר מדי חומר ניקוי

שימוש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי עלול לגרום לריחות להילכד בבגדים מתחת לעודפי חומר ניקוי. זה יכול גם לגרום לבגדים רטובים יותר במייבש. למזלך יש פתרון קל לזה, פשוט קרא את כמות חומר הניקוי המומלצת עבור העומס שלך.

 

קרצוף כתמים יותר מדי

קרצוף כתמים יותר מדי עלול לגרום לפיזור הכתם עוד יותר. במקום זאת נסה אסטרטגיות שונות להסרת הכתם או לשפשף לאט את הכתם ולהקפיד להפסיק אם הכתם מתחיל להתפשט.

 

שוכחים לרוקן כיסים

מלבד להרוס את מה שהיה בכיסים שלך, שכחה לרוקן כיסים עלולה לגרום לנזק למכונת הכביסה. במכונת כביסה קדמית חפצי מתכת יכולים לשבור את זכוכית החלון הנטענת מלפנים. הדרך הפשוטה ביותר לתקן זאת היא לבדוק את כל הכיסים לפני הכביסה.

 

לא קורא את תגיות הטיפול

אם לא תקרא את תגי הטיפול, לא תדע אם יש הוראות ניקוי מיוחדות כדי לא לפגוע בבגדים שלך. אבל כמו טעויות רבות אחרות ברשימה זו, התיקון הוא פשוט לשים לב קצת יותר לתוויות הטיפול.

 

לא ממיין כביסה לפי צבע

הטעות הזו קורית לרוב לאנשים שרק מתחילים לעשות כביסה בעצמם. אי מיון האורות, הכהים, האדומים והכחולים שלך יכול לגרום לשילוב של צבעי הבגדים שלך. חולצות טי לבנות הופכות לוורודות בעומס עם צבעים מעורבים. התיקון הפשוט הוא פשוט להפריד את הבגדים שלך לפי צבעים.

 

לא רוכס את הרוכסנים שלך

אם אתה לא רוכס את הרוכסנים שלך בכביסה, הם עלולים להיתקל בבדים בכביסה ולקרוע את הבגדים שלך לגזרים במהלך מחזור סחרור. פשוט בדוק שוב שהמעילים שלך רוכסים לגמרי לפני הכביסה.

 

עומס יתר על מכונת הכביסה

עומס יתר על מכונת הכביסה שלך יכול ליצור בעיות במכונת הכביסה שלך בהמשך הדרך. אלה כוללים עומס כללי על מכונת הכביסה וכתוצאה מכך אורך החיים של מכונת הכביסה שלך יימשך זמן קצר יותר.

 

השארת בגדים רטובים במכונת הכביסה

השארת בגדים במכונת הכביסה זה משהו שקורה הרבה, אם אתה מתחיל להריח ריח פאנקי אז אתה יודע שהשארת את הבגדים שלך יותר מדי זמן. למרבה הצער, הדרך היחידה להיפטר מהריח הזה היא להעביר את הבגדים שלך דרך הכביסה שוב.

 

ייבוש בגדים

ייבוש יתר של הבגדים מהווה את עיקר הנזק שנגרם לבגדים, הוא יתכווץ, יעוות את האלסטית וייבוש בגדים לאורך זמן. הגדר בגדים לטמפרטורות נמוכות אם אתה רוצה לפתור בעיה זו.

ניתן להשתמש גם במתקנים לייבוש כביסה.