בחירת גובה הגדר הנכון לביתכם

בחירת גובה הגדר הנכון לביתכם

גובה הגדר למגורים נע בין כשלושה מטרים לגובה של כשמונה מטרים, אך יש לקחת בחשבון כמה גורמים בבחירת גובה הגדר שלך. לבחירת גובה הגדר המושלם לביתכם, תרצו לקבוע את סגנון ומטרת הגדר שלכם, לשקול את מיקומה ולציית לכל החוקים והתקנות המקומיים.

 

קבע את מטרת הגדר שלך

 

איזו מטרה אתה רוצה שהגדר שלך תשרת? האם אתה רוצה פרטיות מצד שכנים סקרניים? האם אתה רוצה להרחיק עוברי גבול? האם אתה רוצה להחזיק את הכלב והילדים שלך בחצר שלך? האם אתה רוצה לאבטח את בריכת השחייה שלך?

 

גבהי גדר משותפים

 

על ידי קביעת ייעוד הגדר שלך, תצמצם את אפשרויות הגובה והחומר.

 

דקורטיבי: גדרות נוי אלה נוטות להיות יותר לאסתטיקה מאשר לביטחון. בדרך כלל גדרות דקורטיביות בגובה של שלושה עד ארבעה מטרים, גדרות דקורטיביות נוצרות עם ברזל יצוק, לוחות ויניל, סורגים צינוריים ומתכות אחרות.

פרטיות: ניתן להשיג בגדרות פרטיות בגובה עץ, ויניל ושרשרת, בדרך כלל גדרות פרטיות בגובה שישה מטרים כדי למנוע מהשכנים שלך להסתכל לחלונות ולחצר שלך.

גבול: לעתים קרובות מתווסף לבית כדי ליצור גבול ברור בין החצר שלך לרחוב או לשכן, גדרות המשבצות או הנוי האלה לרוב בגובה של מטר וחצי בחצר הקדמית וגובה של מטר וחצי בחצר האחורית.

כלב: השאלה החשובה היא "כמה גבוה הכלבים שלך יכולים לקפוץ?" גדר של ארבעה מטר מתאימה לרוב הכלבים, אך גדר כלבים באורך של 6 מטר עשויה להיות נחוצה עבור גזעים גדולים יותר או קופצים גבוהים יותר.

בריכה: גדרות בריכה מרחיקות אורחים לא קרואים ושומרות על בטיחות אנשים וחיות מחמד. הוועדה האמריקאית לבטיחות מוצרים לצרכן מספקת הנחיות כלליות בנושא גדרות בריכות (בדרך כלל גובה מטר לפחות), אך חשוב לבדוק את החוקים הספציפיים במקום בו אתה גר.

גינה: גדר גינה בגובה של שלושה עד ארבעה מטר מאפשרת להשוויץ בפרחים או ירקות, תוך שמירה על בעלי חיים גדולים. אם בעלי חיים קטנים יותר הם דאגה, שקול גדר מוצקה.

 

בדוק חוקים ותקנות מקומיים

 

לעמותות מחוזות, ערים ובעלי בתים יש לעיתים קרובות תקנות משלהן בנוגע לגובה הגדר, צבע, חומרים ומיקום. חשוב מאוד להיות מודעים לחוקים ולתקנות אלה לפני שתתחיל בפרויקט הגידור שלך.

 

בחברתנו, גוטליב שערים וגדרות, אנו יכולים להתקין ולתקן את כל סוגי הגדרות ולעזור לכם למצוא את הגובה המתאים ביותר לצרכים שלכם. לקביעת פגישה עם אחד מהאומדים שלנו, אנא התקשרו אלינו או צרו קשר דרך הטופס המקוון שלנו עוד היום.