4 רעיונות גדולים לחללים קטנים

4 רעיונות גדולים לחללים קטנים

אתה יכול לקשט חדר קטן כמו מקצוען אם זכור את הטיפים הפשוטים האלה. כשאתה בוחר את הרהיטים שלך, התמקד בפונקציה ודע מה ההבדל בין הצרכים שלך לרצונות שלך. אל תפחדו להשתמש בפריטים דקורטיביים גדולים כמו מראות גדולות וגופי תאורה.

 

להלן מספר טיפים ליצירת חלל קטן שמצהיר הצהרה גדולה:

 

  1. בחר חתיכות שעושות חובה כפולה

 

בחלל קטן, בחר בחוכמה כשאתה בוחר את הרהיטים שלך. מצא פריטים המשרתים מטרות מרובות, כמו מיטת הגז מריהוט הרכבה בתמונה למעלה. מיטת הגז 'היא ספה ביום ומיטה בלילה עם התכונה הנוספת של גלגל לאכלס אורח אחר. בסלון העות'מאנית עם אחסון ומיטות עם מגירות יכולה לשלוט על העומס ולהוסיף לפונקציה בחלל קטן.

 

  1. השתמש בתאורה ומראות

 

תאורה נכונה חשובה במיוחד עבור חללים קטנים יותר. הפיקו את המרב מאור טבעי והוסיפו למקורות האור בחדר עם מנורת רצפה שהונחה בצורה מושלמת, פמוטים, מנורות שולחן ונברשות. מראה יכולה להפיק את המרב מאור טבעי על ידי השתקפותו מסביב תוך יצירת אשליה של מרחב גדול יותר.

 

  1. לכו על שטיחים גדולים יותר

 

זכור כי שטיח תחתון יכול לגרום לחלל קטן יותר להיראות צפוף וחסר חשיבות. רעיון טוב יותר הוא להישאר בתוך לוח צבעים מוגבל ולבחור שטיח גדול מספיק בכדי להכיל את כל הרהיטים.

 

  1. חשבו על מיקום

 

הצבת הרהיטים שלכם קרוב מדי זה לזה ודחיפת חלקים לקיר יכולה לתת לחלל קטן מראה צפוף. היפטר מכל פריטים זרים והתמקד בפריטים העיקריים, כך שתוכל לשלוף אותם מהקיר, גם אם זה רק מעט, ולתת לחדר הנשימה לרהיטים ליצור תחושה של מרחב.

 

מציאת ריהוט יוקרתי איטלקי לחללים קטנים יותר

 

רהיטים לבית מגורים כוללים מבחר קולקציות רהיטי מותג מוזלות המותאמות לדירות וחללים קטנים יותר. חפש מכירות, מבצעים וקופונים שבועיים. נציגי מכירות מנוסים ידריכו אותך בבחירת החלקים המתאימים לטעמך, לאורח חייך ותקציבך. דפדף בחנות המקוונת שלנו או צא באחד מאולמות התצוגה המרכזיים של ריהוט הבית שלנו.